Dominanta
Dominanta
Одеса
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж комерційної нерухомості (7)

  • Dominanta
    950 000 $
    1 357 $/м²

    Велика Арнаутська вул., 2б

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    700 м²
    3 тиж. тому
    Идеальное место для вашего бизнеса! Ну если рассматривать под Банк то просто идеальное место! Очень хорошее проездное и проходное место! Море в шаговой доступности! Развитая инфраструктура и все необходимое рядом. Звоните сегодня , чтобы завтра не ответили - продано
    Рієлтор
  • Dominanta
    157 999 $
    1 549 $/м²

    Інглезі вул. (25-ї Чапаєвської Дивізії), 2

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Via Roma
    багатофункціональне приміщення
    102 м²
    3 тиж. тому
    ОПИСАНИЕ НА САЙТ Фасадное помещение в жк Via Roma. Помещение в двух уровнях. На первом уровне фасадная дверь и витринное окно. Общая площадь первого этажа 52.89 квадратных метров. На втором уровне два фасадных и одно дворовое окно. Площадь 48.71 квадратных метров. С первого на второй уровень ведет внутренняя бетонная лестница. В помещение заведена электро проводка, канализация и трубы подачи воды.
    Рієлтор
  • Dominanta
    170 000 $
    590 $/м²

    Преображенська вул., 11

    приміщення вільного призначення
    288 м²
    3 тиж. тому
    Хочете зайти в бізнес і відразу отримувати прибуток? Тоді цей варіант — саме те, що потрібно! Керуйте легко, заробляйте щодня, а якщо захочете — просто лягайте на диван і рахуйте гроші, поки ресторан працює за вас. Це не мрія — це реальність! Ви отримуєте повністю готовий, працюючий бізнес у топовій локації міста. Локація: центр Одеси, кілька кроків від Дерибасівської Статус: зайшов – працюєш – заробляєш Телефонуйте вже сьогодні, щоб завтра цей бізнес не став SOLD! Хто перший подзвонить — той і буде рахувати “бабосики”.
    Рієлтор
  • Dominanta
    84 999 $
    850 $/м²

    Фонтанська дорога вул. (Перекопской дивизии улица), (Будинок 2)

    офісне приміщення
    100 м²
    2023 рік побудови
    3 тиж. тому
    ВЛАСНА ТЕРАСА + ЖИТЛОВІ ТАРИФИ: Ідеальний простір для вашого бізнесу в ЖК «Аквамарин» Шукаєте місце, де бізнес працює на вас, а не на комуналку? Мрієте про власний кабінет біля моря в Приморському районі? Прагнете безпеки та повної автономії навіть у блекаут? ​Ця пропозиція саме для вас. ​Що ви купуєте: ​Заходите та працюєте: сучасний ремонт вже готовий. ​Виходите на власну терасу 20 кв.м прямо з робочої зони. ​Заощаджуєте: платите за житловим тарифом (всього 3000 грн/міс). ​Дихаєте спокоєм: 5 хвилин пішки — і ви на «Золотому березі». ​Захищаєте клієнтів: 2 поверх, охорона, відеоспостереження та власне бомбосховище. ​Чому ваш бізнес «злетить» тут: ​Приймаєте клієнтів у просторій зоні ресепшн...
    Рієлтор
  • Dominanta
    160 000 $
    727 $/м²

    Ніжинська вул., 47

    офісне приміщення
    220 м²
    3 тиж. тому
    Масштабуйте бізнес: Трирівневий комерційний простір у самому серці міста ​Отримуйте максимум від кожного метра: автономність, приватність та стратегічна локація. ​Ви інвестуєте не просто у нерухомість — ви забираєте готове рішення для великого бізнесу або орендного проєкту преміум-класу. ​Це об’єкт, який працює на вас із першої хвилини: ​Охоплюйте три рівні (2-й, 3-й та мансардний поверхи), об’єднані спільним потенціалом. ​Використовуйте простір як єдиний механізм або розділяйте на автономні зони. ​Заходьте через власну парадну: окремий вхід підкреслює статусність та забезпечує повну незалежність від сусідів. ​Насолоджуйтеся тишею — дворове розташування захищає від міського шуму, зберігаючи...
    Рієлтор
  • Dominanta
    28 000 $
    500 $/м²

    Дідріхсона вул., 27

    багатофункціональне приміщення
    56 м²
    2010 рік побудови
    1 міс. тому
    Продам комерційне приміщення в історичному центрі містана вул. Дідріхсона площею 56 квадратних метрів. Приміщення з капітальним ремонтом і меблями. Охоронна і пожежна сигналізація Дві кімнати площею 37 та 19 квадратних метрів. Є окремий санвузол., а також підсобні приміщення. Приміщення дворове, цоколь Свій вхід Нежитловий фонд Ідеально підійде під будь-яку комерційну діяльність
    Рієлтор
  • Dominanta
    408 000 $
    1 298 $/м²

    Академічна вул. (Піонерська), 20б

    Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    314 м²
    2000 рік побудови
    1 міс. тому
    Комерційне офісне приміщення на 1 повноцінному поверсі в ЖК Піонер. Загальна площа 314.4 квадратних метрів. Виконано гарний ремонт, не потребує ніяких вкладень. Два входи. Поруч Парк Перемоги, закритий охоронюваний двір, відеоспостереження. Ідеальний для офісу будь-якої компанії, приватного дитячого садка чи школи.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.